ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - ۱۰ تير ۱۳۹۷

آلبوم «تو مست تری یا من؟» از داوود آزاد منتشر شد

آلبوم موسیقی «تو مست تری یا من؟» با خوانندگی داوود آزاد و آهنگسازی جاهد محمدی، از سوی کانون فرهنگی نی داوود منتشر شد.
آلبوم «تو مست تری یا من؟» از داوود آزاد منتشر شدبه گزارش ریتم نو، این در حالی است که هم‌زمان با نشر اثر، می‌توان آن را از طریق سایت ریتمو، به‌صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
«تو مست تری یا من؟» نام اثر تازه‌ای با آهنگسازی جاهد محمدی و آواز داوود آزاد است که با بداهه‌خوانی‌هایی کوتاه و تک‌نوازی سازهایی چون تنبور و عود، در قالب ۱۰ قطعه تصنیف و فضاهای بداهه با عناوین «قدحی در دست»، «قمار دیگر»، «بی‌پرده نهان مانده»، «خرقه و شراب»، «قدح اندر طرب»، «مست قلندر»، «بداهه‌نوازی عود»، «یک‌زمان هشیار نتوانم نشست»، «بداهه‌نوازی تنبور» و «هو المعشوق» به اجرا درآمده که داود آزاد آهنگسازی تصنیف «یک‌زمان هشیار نتوانم نشست» را هم بر عهده داشته است.
قطعات این مجموعه بر سروده‌هایی از مولانا، حافظ، عطار، شمس مغربی و شاعر و ترانه‌سرای جوان سینا مشفقی به اجرا درآمده‌اند. استاد آزاد همچنین در این اثر به تک‌نوازی عود، جاهد محمدی تک‌نوازی تنبور و سینا مشفقی نوازندگی دف پرداخته‌اند.
ضبط اثر در استودیو پارس با صدابرداری و میکس و مسترینگ حمید عسگری صورت گرفته است. وفا، طراح گرافیک، مصطفی قاسمی، سعید مسلط و سهراب رستم پور، عکاسان و لیلا اصفهانیان و شیرین پژوهش مجریان طرح در این مجموعه همکاری داشته و انتشار آن از سوی کانون فرهنگی نی داوود زیر نظر منوچهر آزادی صورت گرفته است.
شایان‌ذکر است که علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اصلی آلبوم موسیقی تو مست تری یا من؟ با آهنگسازی جاهد محمدی و آواز داوود آزاد را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی این اثر از طریق سایت ریتمو به آدرس www.ritmo.ir اقدام نمایند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: