ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۴ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷

حضور متفاوت شهاب صادقی در اریکه

شهاب صادقی چهارشنبه‌شب 26 اردیبهشت‌ماه سال جاری در حالی در سالن اریکه ایرانیان روی صحنه رفت که ارکستری 30 نفر وی را همراهی می‌کردند.
حضور متفاوت شهاب صادقی در اریکهبه گزارش ریتم نو، این کنسرت در یک سانس و با استقبال طرفداران صادقی برگزار شد.
صادقی در جدیدترین اجرای خود، با ارکستر زهی و همراهی گروه همخوان مشکل از همخوانان خانم و آقا، به روی صحنه رفت و شب متفاوتی را برای مخاطبانش رقم زد. 
وی پیش از برگزاری کنسرت خود با انتشار ویدیوهایی از تمرین‌هایش با ارکستر جدید نوید چنین اجرایی را به مخاطبانش داده بود و همین امر موجب شد تا مخاطبان صادقی پیش از اجرا، نسبت به ارکستر وی شناخت پیدا کنند.
این هنرمند جوان پس از برگزاری 4 سال کنسرت در سبک راک همچنان به شعار خود مبنی بر «تزکیه، تخلیه» در فرهنگ‌سازی در این سبک موسیقی پایبند بوده و در تمام مدت اجرا از مخاطبانش می‌خواست تا فضای سالن را آرام و بدون حاشیه نگه‌دارند.
در این کنسرت صادقی قطعات ساخت خود گروه را به همراه باز نوازی قطعات گروه‌های راک خارجی با همراهی ارکستر زهی و همخوانان خانم و آقا اجرا کرد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...