ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷

کنسرت ایرج رحمانپور در تهران برگزار می‌شود

ایرج رحمانپور خواننده نام‌آشنای موسیقی غرب کشور، کنسرت خود را هفتم اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می‌کند.
کنسرت ایرج رحمانپور در تهران برگزار می‌شودبه گزارش ریتم نو، ایرج رحمانپور که از خوانندگان بزرگ منطقه زاگرس محسوب می‌شود، قصد دارد در هفتم اردیبهشت 1397 کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار کند.
این کنسرت از ساعت 21:30 آغاز می‌شود. رحمانپور در کنسرت پیش رو مجموعه‌ای از آثار ماندگارش را برای مخاطبانش اجرا می‌کند.
شهاب خاکسار نوازنده تنبک، سعید صالحی نوازنده تار، محسن کیهان نژاد نوازنده سرنا، امیر عبدی پور نوازنده دهل، احمد رنجبر نوازنده سنتور، امیر کوشه و حسین قنبری نوازنده کیبورد، در این کنسرت رحمانپور را همراهی می‌کنند. سرپرستی این گروه را امیر نوروزی بر عهده دارد.
علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های این کنسرت می‌توانند به سایت ایران کنسرت www.iranconcert.com مراجعه کنند یا با شماره‌های 09363919096 و 09126504688 تماس بگیرند.
کنسرت ایرج رحمانپور 7 اردیبهشت 1397 از ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می‌شود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...