ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۴ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
نخستین کنسرت موسیقی نوستالژی هندوستان برگزار می‌شود

شابیر کومار و دلشاد شیخ در راه ایران

نخستین کنسرت موسیقی نوستالژی هندوستان با اجرای آثار موسیقی سینمای این کشور در تاریخ‌های 18 و 19 اردیبهشت‌ماه در سالن همایش‌های ایرانیان برگزار می‌شود.
شابیر کومار و دلشاد شیخ در راه ایرانبه گزارش ریتم نو، در این کنسرت شابیر کومار و دلشاد شیخ از خوانندگان هندی به همراه گروه موسیقی کارما به روی صحنه خواهند رفت.
بهروز چاهل که تهیه و تولید آثار سینمایی بسیاری را در ایران و هند بر عهده داشته ، تدارک برگزاری این کنسرت را در ایران انجام داده است.
شابیر کومار بیش از چهار هزار و هفتصد قطعه را در طی چهار  دهه در سینمای هند خوانده است و برای اجرا در سالن ایرانیان، گروه موسیقی کارما متشکل از نوازندگان ایرانی وی را همراهی خواهند کرد. علی فراهانی سرپرستی این ارکستر و پدرام شهرکی تنظیم قطعات را بر عهده دارند، و همچنین دلشاد شیخ، آهنگساز و خواننده جوان هندی که در کارنامه کاری خود همکاری در فیلم‌هایی همچون آن‌سوی ابرها، محمد رسول‌الله (ص)، سلام بمبئی، دختر شيطان و ... را دارا است، به روی صحنه خواهد رفت.
کنسرت موسیقی نوستالژی هندوستان به همت موسسه فرهنگی هنری «آن» به مدیریت محمدرضا سعدی برگزار می‌شود و كورش كبيری به‌عنوان مدير اجرايی حضور دارد.
گفتنی است، علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیکت مراجعه نمایند.

شابیر کومار و دلشاد شیخ در راه ایران
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...