ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
سه‌شنبه ۲۸ فروردین

آثار برگزیده لوریس چکناواریان در تالار وحدت رونمایی می‌شوند

مراسم رونمایی از مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر پیشکسوت موسیقی کشورمان سه‌شنبه ۲۸ فروردین به همت موسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
آثار برگزیده لوریس چکناواریان در تالار وحدت رونمایی می‌شوندبه گزارش ریتم نو، مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر پیشکسوت موسیقی کشورمان روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ماه در قالب برگزاری یک مراسم ویژه توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» در تالار وحدت تهران رونمایی می‌شود.
در این مراسم که با حضور لوریس چکناواریان و تعدادی از هنرمندان مطرح موسیقی کشورمان برپا می‌شود ، از پانزده اثر صوتی و تصویری این آهنگساز و رهبر ارکستر برجسته در قالب سیزده اثر صوتی  و دو اثر تصویری که طی سال‌های گذشته توسط ارکسترهای مختلف داخلی و بین‌المللی اجراشده ، رونمایی خواهد شد. در این مراسم فیلمی از آثار لوریس چکناواریان برای حاضران در برنامه نمایش داده خواهد شد . این در حالی است که هم‌زمان با برپایی این برنامه جشن امضای اثر نیز توسط آهنگساز انجام خواهد شد.
 «مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان» که توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» به مدیریت بردیا صدر نوری و ناصر ایزدی مدیر بخش موسیقی این مجموع ، آماده ارائه به مخاطبان موسیقی شده، توسط موسسه پخش «هنر شهر» در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
مراسم رونمایی «مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان»ساعت ۲۱:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد و ورود برای عموم با هماهنگی برگزارکننده به شماره تلفن‌های ۸۸۵۲۸۱۴۷  و ۸۸۵۲۸۱۴۸  آزاد است.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: