ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۷
با حضور چهره‌هایی از ترانه و موسیقی

هفدهمین نشست «ترانه آواز» برگزار می‌شود

هفدهمین نشست تخصصی نقد و بررسی ترانه با عنوان «ترانه آواز» از سوی کانون ادبی زمستان و با همکاری شرکت فرهنگی هنری «سُل فا» برگزار می‌شود.
هفدهمین نشست «ترانه آواز» برگزار می‌شودبه گزارش ریتم نو، در این نشست که ساعت 17 روز یکشنبه 26 فروردین 1397 در فرهنگسرای سرو برگزار خواهد شد، «رضا شیری» و «کارن زیاری» به‌عنوان کارشناسان موسیقی، «حسن علیشیری» و «داود رحمت الهی» به‌عنوان کارشناسان ادبی و «سجاد عزیزی آرام» به‌عنوان کارشناس-مجری حضور خواهند داشت. همچنین «ماهان پوریان» خواننده موسیقی پاپ در این برنامه به‌عنوان خواننده میهمان به اجرای زنده قطعاتی از خود خواهد پرداخت.
ترانه‌سرایانی که مایل‌اند ترانه‌هایشان در این برنامه مورد نقد و بررسی قرار گیرد، اثر مکتوب خود را روز یکشنبه ساعت ۱۶:۳۰ برای انتخاب به آقای «حمید صیدی» تحویل دهند.
فرهنگسرای سرو در خیابان ولیعصر، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوچه ساعی دوم واقع شده است. حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.
کانون ادبی زمستان پیش‌ازاین نیز برنامه‌هایی با حضور اهالی سرشناس ترانه و موسیقی برگزار کرده بود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...