ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۸:۳۵ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۷

نقش‌جهان، نخستین میزبان تور رونمایی آلبوم «کنتُ کنزا»

آلبوم موسیقی «کنتُ کنزا» که به‌تازگی با آهنگسازى و تنظیم مصباح قمصری و همخوانى هانیه کیان منتشرشده است، تور رونمایی‌های خود را از اصفهان آغاز خواهد کرد.
نقش‌جهان، نخستین میزبان تور رونمایی آلبوم «کنتُ کنزا»به گزارش ریتم نو، سید علی میرمحمدی مدیر گروه هامین که مدیریت برگزاری این تور را به عهده دارد در تشریح این برنامه فرهنگی گفت:بنا داریم همراه با هنرمندان این اثر، کنتُ کنزا را در برخی شهرهای ایران رونمایی کنیم و در ابتدای این راه، با همکاری صمیمانه خانه صفوی اصفهان در تاریخ ۲۴ فروردین میهمان مردم هنردوست نقش‌جهان هستیم.
 میرمحمدی از شیراز، بوشهر، کاشان، رشت و ... به‌عنوان مقصدهای بعدی این تور نام برد.
 شایان‌ذکر است آلبوم «کنتُ کنزا» دارای 7 قطعه بانام‌های «مقدمه»، «نبرد خدایان»، «تا مرگ»، «هوش دار»، «چشم آتش»، «شبی بود» و «جام جان» است.
در قطعات «نبرد خدایان» و «تا مرگ» از سروده‌های خود قمصری استفاده‌شده و سایر اشعار آلبوم متعلق به بزرگانى چون مولانا و شیخ بهایی است. 
قمصرى كه پیش‌ازاین فضاى موسيقى خود را در آلبوم‌هایی نظير «لمس» و «بازگشت به آتش» معرفى كرده بود، این بار «کنت کنزا» را در سبک موسیقی راک ولى در همان راستا ادامه داده است.

نقش‌جهان، نخستین میزبان تور رونمایی آلبوم «کنتُ کنزا»
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...