ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۷
یازدهم اردیبهشت‌ماه

سهیل نفیسی در تالار وحدت کنسرت می‌دهد/ اجرای آثار منتشرنشده

سهیل نفیسی خواننده صاحب سبک موسیقی کشورمان یازدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند.
سهیل نفیسی در تالار وحدت کنسرت می‌دهد/ اجرای آثار منتشرنشدهبه گزارش ریتم نو، تازه‌ترین کنسرت سهیل نفیسی خواننده صاحب سبک موسیقی کشورمان روز یازدهم اردیبهشت‌ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و تهیه‌کنندگی افشین معصومی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. 
سهيل نفيسی در اين كنسرت منتخبی از چهار آلبوم منتشر شده خود از جمله «ريرا»، «ترانه های جنوب»، «چنگ و سرود» و «طرح نو» را برای علاقه‌مندان اجرا می‌کند. این در حالی است اجرای چند قطعه منتشرنشده از دیگر برنامه‌هایی است که سهیل نفیسی در این کنسرت برای مخاطبانش در نظر گرفته است.
سهيل نفيسی اردیبهشت‌ماه امسال دو اجرای ديگر در شهرهای شيراز و بندرعباس خواهد داشت كه تاريخ و نحوه تهيه بليت این کنسرت طی روزهای آینده اعلام می‌شود. 
آلبوم «طرح نو» چهارمين آلبوم سهيل نفيسی بعد از انتشار آلبوم‌های «ریرا»، «ترانه های جنوب»، «چنگ و سرود» بود که آذر ماه سال 95 توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به تهیه‌کنندگی افشین معصومی توسط پخش «هنر شهر» در فروشگاه‌ها و مراکز عرضه محصولات فرهنگی هنری سراسر کشور به مخاطبان عرضه شد. در این آلبوم محمدرضا اصغری، مازیار خواجیان، حسین کمانی با ملودیکا، گیتار و گیتار بیس سهیل نفیسی را همراهی کرده‌اند. 
فروش بليت كنسرت تهران سهیل نفیسی که با عنوان «شبی با سهیل نفیسی» میزبان علاقه‌مندان خواهد بود از ساعت 16 روز شنبه ١٨ فروردین‌ماه  از طريق سامانه «تيوال» آغاز می‌شود.

سهیل نفیسی در تالار وحدت کنسرت می‌دهد/ اجرای آثار منتشرنشده
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...