ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۷

شهریاری: همیشه سعی داشته‌ام شادترین کنسرت‌ها را برگزار کنم/ حضور «ابراهیم تاتلیس» دروغ سیزده بود!

خواننده پاپ آذربایجانی از برگزاری جدیدترین کنسرت خود با آثار جدید در برج میلاد خبر داد.
شهریاری: همیشه سعی داشته‌ام شادترین کنسرت‌ها را برگزار کنم/ حضور «ابراهیم تاتلیس» دروغ سیزده بود!به گزارش ریتم نو، رحیم شهریاری که اسفندماه گذشته در تهران و برج میلاد روی صحنه رفت، پس از استقبال از این برنامه بار دیگر کنسرت تهران را تمدید و در تاریخ 19 اردیبهشت بار دیگر میزبان دوستداران موسیقی پاپ آذربایجانی در پایتخت خواهد بود. 
رحیم شهریاری درباره جدیدترین اجرای زنده خود و برنامه‌ریزی‌هایش برای این کنسرت توضیح داد: «همواره سعی کرده‌ام که کنسرت‌های من شادترین و پرانرژی‌ترین اجراها باشد. در کنسرت قبلی میزان واکنش‌ها جوری بود که انرژی خوبی گرفتیم و خیلی زود تصمیم به تمدید این برنامه گرفته شد و هم‌اکنون و پس از استقبال از اجرای قبلی، با آثار جدید به استقبال دوستداران موسیقی آذربایجانی خواهیم رفت و قطعاً اجرایی قوی را روی صحنه خواهیم برد.»
شهریاری درباره زمان انتشار آلبوم جدید خود نیز گفت: «مراحل آماده‌سازی آلبوم جدید تقریباً تمام‌شده و به‌زودی آن را روانه بازار موسیقی خواهیم کرد. آلبوم جدید حاوی اتفاقات جدیدی در موسیقی پاپ آذربایجانی خواهد بود  و وقت و انرژی زیادی برایش صرف شده است. هنرمندان و افراد زیادی برای آن زحمت‌کشیده‌اند و همه سعی من این بوده که آلبوم جدید اثر موردعلاقه دوستداران موسیقی باشد.»
این خواننده همچنین درباره حواشی فراوان یکی از پست‌های صفحات شخصی‌اش که در آن از حضور «ابراهیم تاتلیس» در ایران خبر داده بود نیز گفت: «چون دیدن صدای سحرآمیز ابراهیم تاتلیس از رسانه ملی پخش شد، روز سیزدهم فروردین تصمیم گرفتم این موضوع را به‌عنوان دروغ سیزده مطرح کنم شاید به‌زودی به واقعیت بپیوندد! من همیشه موافق حضور چهره‌های بزرگ در ایران بوده و هستم و قطعاً حضور ابراهیم تاتلسس می‌تواند صنعت توریست تبریز را به‌شدت گسترش دهد.»
گفتنی است کنسرت 19 اردیبهشت «رحیم شهریاری» به همت موسسه «کامیاب بهاران» و به تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی این کنسرت نیز از طریق سایت «ایران کنسرت» آغازشده است.

شهریاری: همیشه سعی داشته‌ام شادترین کنسرت‌ها را برگزار کنم/ حضور «ابراهیم تاتلیس» دروغ سیزده بود!
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: