ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۲ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
با آهنگسازی و تنظيم مصباح قمصری؛

آلبوم «کنتُ کنزا» به‌زودی منتشر می‌شود

آلبوم موسیقی «کنتُ کنزا» به آهنگسازى مصباح قمصری و همخوانى هانیه کیان در اوايل سال جديد روانه بازار موسیقی خواهد شد.
آلبوم «کنتُ کنزا» به‌زودی منتشر می‌شودبه گزارش ریتم نو، این آلبوم دارای 7 قطعه بانام‌های «مقدمه»، «نبرد خدایان»، «تا مرگ»، «هوش دار»، «چشم آتش»، «شبی بود» و «جام جان» است.
در قطعات «نبرد خدایان» و «تا مرگ» از سروده‌های خود قمصری استفاده‌شده و سایر اشعار آلبوم متعلق به بزرگانى چون مولانا و شیخ بهایی است. 
نوازندگی گیتار الکتریک، گیتار دوازده سیم، گیتار باس، پیانو، کلارینت، سازهای کوبه‌ای، صداسازی و سینتی سایزر این آلبوم را مصباح قمصری انجام داده و میکس و مسترینگ آلبوم نیز توسط خود او انجام شده است. ضمن این‌که هانیه کیان نیز به‌عنوان همخوان در این آلبوم مصباح قمصری را همراهی می‌کند. 
قمصرى كه پیش‌ازاین فضاى موسيقى خود را در آلبوم هايى نظير "لمس" و "بازگشت به آتش" معرفى كرده بود، این بار «کنت کنزا» را در سبک موسیقی راک ولى در همان راستا ادامه داده است كه اين مجموعه در بهار سال جديد به بازار عرضه خواهد شد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...