ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

آلبوم «می عاشقانه» با آواز حمید اسدشیر منتشر شد

آلبوم موسیقی می عاشقانه با آواز حمید اسدشیر از روز شنبه ۱۹ اسفندماه از طریق فروشگاه‌های اینترنتی موسیقی منتشر شد.
آلبوم «می عاشقانه» با آواز حمید اسدشیر منتشر شدبه گزارش ریتم نو، این آلبوم شامل 7 قطعه و در سبک موسیقی ایرانی توسط موسسه فرهنگی هنری جام سبز تولیدشده است. 
از عوامل این آلبوم می‌توان به حسن میرزاخانی (که آلبوم‌های هنگامه، ماه خراسان و ... را در کارنامه هنری خود دارد) و بهنام جاوید که کار آهنگسازی و تنظیم قطعات را بر عهده داشته‌اند اشاره نمود. 
همچنین در این آلبوم قطعات آهنگسازان برجسته‌ای چون استادان پرویز یاحقی، مهدی خالدی، ناصر زرآبادی تنظیم و بازخوانی گردیده است. 
حمید اسدشیر در معرفی اولین آلبوم رسمی خود افزود که آواز ایرانی را به‌صورت غیرمستقیم و تحت تأثیر اجراهای خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان آغاز نموده و در ادامه ردیف آوازی را نزد استادانی چون سرکار خانم هنگامه اخوان، محمدرضا لطفی و علیرضا قربانی فراگرفته است. 
مدیریت تولید و اجرا این آلبوم را امیرحسین بی ریا و بهزاد محمدی در موسسه فرهنگی هنری جام سبز بر عهده داشته‌اند . 
هم‌اکنون علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت قانونی آلبوم را از فروشگاه اینترنتی نمانو به آدرس www.namanew.com  و دیگر سایت‌های رسمی موسیقی خریداری و دانلود نموده و همچنین جهت خرید فیزیکی آلبوم می‌توانند به سایت موسسه فرهنگی هنری جام سبز به آدرس www.jaamesabz.com  مراجعه نمایند .


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...