ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

سومین قطعه رسمی مجید و مهدی فرهبد منتشر می‌شود

مجید و مهدی فرهبد پس از انتشار دو قطعه «آسون دلم رفت» و « تبریک میگم»، سومین قطعه رسمی‌شان بانام «وای چه یاری» را منتشر خواهند کرد.
سومین قطعه رسمی مجید و مهدی فرهبد منتشر می‌شودبه گزارش ریتم نو، سومین قطعه رسمی مجید و مهدی فرهبد هنرمندان شناخته‌شده‌ کشورمان که پیش‌ازاین در زمینه کارگردانی موزیک ویدئو و طراحی کاور خود را به اثبات رسانده‌اند ، روز شنبه 19 اسفندماه رأس ساعت 18 منتشر خواهد شد.
ملودی این قطعه که « وای چه یاری » نام دارد توسط مهدی فرهبد خلق‌شده است و تنظيم  اين اثر بر عهده اشكان آرام بوده است و همچنين ميكس و مسترينگ علي تيرداد رنگ و لعاب خاصي به اين موزيك بخشيده است.
شايان به ذكر است كه این قطعه تحت امتیاز شرکت « امید ماندگار » منتشر خواهد شد . 
با توجه به استقبال خوبی که از دو قطعه قبلی این دو هنرمند به عمل آمد پیش‌بینی می‌شود این قطعه نیز با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...