ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
با آهنگسازی آرش احمدی نسب

آلبوم «رها در باد» با صدای محمود صالحی رونمایی می شود

آلبوم جدید آرش احمدی نسب و گروه شروند بانام «رها در باد» و با صدای محمود صالحی جمعه ۲۷ بهمن‌ماه رونمایی و منتشر خواهد شد.
آلبوم «رها در باد» با صدای محمود صالحی رونمایی می شودبه گزارش ریتم نو، «رها در باد» دومین برداشت آزادانه و منحصربه‌فرد آرش احمدی نسب و گروه شروند از موسیقی اصیل و محلی ایرانی بعد از آلبوم «واپسین بدرود» به خوانندگی حسین علیشاپور است.
این اثر که شامل ۹ قطعه موسیقی با کلام و بی‌کلام است، توسط نشر موسیقی نوفه و با نوازندگی آرش احمدی نسب(تار و سه‌تار)، سیاوش احمدی نسب(کمانچه و ویولا)، امین رحیمی(نی)، مهربد یوسفی(عود)، فرشید پاتینیان(کنترباس)، سیروس مهاجری(گیتار‌باس)، سهیل الله‌دادیان(تمبک و دف) و آیدین شفایی(پرکاشن) در اختیار علاقه‌مندان خواهد بود.
آیین رونمایی آلبوم «رها در باد» همراه با اجرای زنده چند قطعه از این اثر جمعه ۲۷بهمن‌ماه، ساعت ۱۶، در فروشگاه فرهنگی و هنری پرنده آبی متعلق به انتشارات علمی و فرهنگی واقع در خیابان نلسون ماندلا(جردن)، ابتدای خیابان گلفام با حضور علاقه‌مندان و اساتید هنر برگزار خواهد شد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...