ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۲ - ۲۲ دی ۱۳۹۶

سی تار نوازی شهید پرویزخان در جشنواره فجر

استاد شهید پرویزخان از کشور هندوستان شب گذشته 21 دی‌ماه، در حالی در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر بر روی صحنه رفت که با صندلی‌های خالی این سالن مواجه شد.

سی تار نوازی شهید پرویزخان در جشنواره فجربه گزارش خبرنگار ریتم نو، این کنسرت ساعت 21:30 با حضور عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت ارشاد برگزار شد و شهید پرویزخان به اجرای قطعات سنتی موسیقی هند پرداخت.
در کنسرت شب گذشته، محمداکرم خان نوازنده طبلا نیز شهید پرویزخان را همراهی کرد.
کنسرت سی تار نواز مشهور هندی به دلیل عدم تبلیغات و اطلاع رسانی درست، با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه نشده بود. درحالی‌که انتظار می‌رفت این اجرا با استقبال زیادی همراه باشد.
گفتنی است، شهید پرویزخان سال گذشته نیز در جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه رفت بود و این دومین حضور پیاپی این هنرمند هندی در جشنواره موسیقی فجر محسوب می‌شود.

عکس: امین رجبی

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...