ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۲۱ دی ۱۳۹۶
در نخستین روز از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

ارکستر نیلپر به روی صحنه رفت

ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری در نخستین روز برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در تالار رودکی روی صحنه رفت.

ارکستر نیلپر به روی صحنه رفت
به گزارش خبرنگار ریتم نو، کنسرت ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری، چهارشنبه 20 دی‌ماه سال جاری ساعت 18:30 در تالار رودکی برگزار شد.
این کنسرت در دو بخش به روی صحنه رفت که در بخش نخست، سمفونی برای سیم آزاد، نیایش و کیهان و حلقه‌های لرزان به اجرا درآمدند و در بخش دوم قطعات موتسارت، ویوالدی، برامس، ادوارد گریگ، چایکوفسکی، یورن، دی وارک و حشمت سنجری اجرا شدند.
پویا دهلاری، آناهیتا واحدی، فرمهر بیگلو، یاسمن کشاورزی و سبا علی‌محمدی (ویلن)، کاوه تسعیری و سهراب جلایی (ویلن آلتو)، ماکان خویی‌نژاد و سهراب ملک‌زاده (ویلن‌سل) و فرشید پاتی‌نیان (کنترباس) اعضای ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری را تشکیل می‌دادند که احسان تارخ (مدیر ارکستر) و بابک کوهستانی (کنسرت مایستر) این ارکستر را همراهی می‌کردند.

عکس: نگار پوربحری

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...