ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۲۰ دی ۱۳۹۶

آلبوم «حرمان» از اميد نعمتى بعد از چهار سال منتشر شد

آلبوم موسیقی «حرمان» از امید نعمتی، پس از چهار سال، از سوی «نشر نوفه» راهی بازار موسیقی شد. این در حالی است که هم‌زمان با نشر اثر، می‌توان آن را از طریق «ریتمو»، به‌صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

آلبوم «حرمان» از اميد نعمتى بعد از چهار سال منتشر شدبه گزارش ریتم نو، «حرمان»، به‌عنوان نخستین اثر رسمی و مستقل امید نعمتی، خواننده شناخته‌شده گروه موسیقی «پالت»، با فضایی از موسیقی تلفیقی، از طریق ریتمو در دسترس مخاطبان قرار گرفت. این آلبوم شامل 10 قطعه به نام‌های «دور دستان»، «ترن»، «پریشانی»، «مجنون خیابان ها»، «بازگشت»، «می سپارمت به باد»، «یاد مهتابی»، «فراموشی ها»، «حرمان» و «دریچه تاریک»، است که «صادق تسبیحی» آهنگسازی آن‌ها را بر عهده داشته است. و البته نعمتی تنها به خوانندگی در این اثر اکتفا نکرده و آهنگسازی برخی قطعات را نیز پیش برده است.
«هوشنگ ابتهاج»، «مهدی اخوان ثالث»، «رسول یونان»، «رهی معیری»، «حسین منزوی»، «حافظ»، «نادر نادرپور» و «حمید مصدق»، شاعرانی نامداری هستند که سروده‌هایی از آن‌ها برای قطعات این آلبوم گلچین شده‌اند. همچنین در بخش نوازندگی می‌توان به هنرنمایی «روزبه اسفندارمز»، «کوروش بابایی»، «نازنین احمدزاده»، «بهزاد حسن‌زاده»، «علی ضرابی»، «مهیار طهماسبی»، «دارا دارایی» و «داریوش آذر» اشاره کرد.
شایان‌ذکر است که اولین آلبوم رسمی «امید نعمتی» خواننده گروه باسابقه و شناخته‌شده «پالت»، پس از گذشت 4 سال، در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. این اثر از سوی «نشر نوفه» منتشرشده و علاقه‌مندان می‌توانند، جهت تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال آن، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی اثر، از طریق سایت اقدام نمایند.
آلبوم «حرمان» از اميد نعمتى بعد از چهار سال منتشر شد

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...