ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۱۹ دی ۱۳۹۶
21 دی، در زادروز زنده‌یاد افشین یداللهی

هزار صدا با داوری خشایار اعتمادی، بابک زرین و افشین مقدم برگزار می‌شود

پنج‌شنبه بیست و یکم دی‌ماه، در زادروز زنده‌یاد دکتر افشین یداللهی، هزار صدای پاپ با گرامیداشت یاد این شاعر و ترانه‌سرای فقید برگزار می‌شود، کارشناسان برنامه درباره ایشان سخن می‌گویند و قطعاتی از ایشان اجرا می‌شود.
هزار صدا با داوری خشایار اعتمادی، بابک زرین و افشین مقدم برگزار می‌شودبه گزارش ریتم نو، کارشناسان این برنامه خشایار اعتمادی، بابک زرین و افشین مقدم هستند که از بین خوانندگان شرکت‌کننده در بخش مسابقه، یکی دیگر از حاضران در برنامه فینال را بر خواهند گزید. زرین و مقدم در سال‌های گذشته به‌عنوان کارشناس در برنامه حضورداشته‌اند اما خواننده و موزیسین پیشکسوت، خشایار اعتمادی برای اولین بار داور برنامه هزار صدا خواهد شد.
همچنین خواننده و آهنگساز جوان و مطرح این روزها، امین قباد هم به‌عنوان خواننده مهمان در این برنامه حضور دارد تا در کنار قطعاتی از ساخته‌های خودش، ترانه‌ای از دکتر یداللهی را هم برای حاضران در برنامه اجرا کند.
یکی دیگر از بخش‌های این برنامه صحبت‌های ترانه‌سرای باسابقه سعید امیر اصلانی درباره دوست قدیمی‌اش دکتر افشین یداللهی ست.
هزار صدا برنامه‌ای با مدیریت و اجرای آرش نصیری برای معرفی چهره‌ها و استعدادهای تازه موسیقی ست که ماهی دو بار و در دو بخش سنتی و پاپ در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شد.
این برنامه در ساعت 15 پنج‌شنبه 21 دی‌ماه در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. 


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...