ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ - ۱۴ دی ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر موسیقی به حواشی این خواننده پایان داد

فرزاد طالبی: «تتلو» ابداً مجوزی دریافت نکرده است

امیرحسین مقصودلو (تتلو) که از خوانندگان غیرمجاز و پرحاشیه عرصه موسیقی است، چند وقتی می‌شود که در مصاحبه‌های خود با شبکه‌های گوناگون اینترنتی مدعی اخذ مجوز از دفتر موسیقی می‌شود، این در حالی ست که مدیرکل دفتر موسیقی در گفتگوی کوتاه با خبرنگار ریتم نو این ادعا را رد کرد.
فرزاد طالبی: «تتلو» ابداً مجوزی دریافت نکرده استتتلو که اکنون پر حاشیه‌ترین هنرمند ایران است و حالا حالاها هم کسی به‌پای او از حاشیه نخواهد رسید، در مصاحبه‌های اخیر خود با شبکه‌های اینترنتی مدعی اخذ مجوز از دفتر موسیقی شده است که فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار ریتم نو درباره این ادعا گفت: «امیرحسین مقصودلو بانام مستعار تتلو، ابداً و به‌هیچ‌عنوان از این دفتر مجوزی دریافت نکرده است.»
مدیر دفتر موسیقی در پاسخ به خبرنگار این سایت در مورد دلیل عدم برخورد با این خواننده اظهار کرد: «در حیطه وظایف ما برخورد کردن با خوانندگان تعریف‌نشده است.»


نویسنده : صبا شکوهمند
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...