ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰ - ۱۵ آذر ۱۳۹۶

مهرزاد خواجه امیری برنده مسابقه جهانی Global Music Award

قطعه «قصه گوی شب» اثر مهرزاد خواجه امیری برنده مدال برنز مسابقه جهانی Global Music Award شد.

مهرزاد خواجه امیری برنده مسابقه جهانی Global Music Awardبه گزارش ریتم نو، مهرزاد خواجه امیری آهنگساز، خواننده و نوازنده‌ای است که مخاطبان موسیقی او را با آثار بی‌کلامش در سبک نیوایج می‌شناسند. سال نودوپنج، درست در همین فصل بود که وی از کاندید شدن به‌عنوان بهترین آهنگساز سبک نیو ایج جهان در رسانه هالیوود ، برای ساخت یکی از ماندگارترین آثارش به نام کومیتیس خبر داد.

حالا مهرزاد خواجه امیری بار دیگر و با قطعه‌ای دیگر، افتخاری دیگر را برای ایران به ارمغان آورده است و برای ساخت اثر بی‌کلام قصه گوی شب موفق به کسب مدال برنز مسابقه جهانی سایت " Global Music Award” شده است.

لیست برندگان این مسابقه جهانی در سایت رسمی آن به همین نشانی قابل‌مشاهده است و همچنین تقدیرنامه رسمی ارسال شده از طرف برگزارکنندگان این مسابقه به این هنرمند کاربلد موسیقی کشورمان را مشاهده می‌نمایید.

در ادامه می‌توانید قطعه قصه گوی شب را از اینجا بشنوید و دانلود کنید.


مهرزاد خواجه امیری برنده مسابقه جهانی Global Music Award

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...