ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۲۰:۵۳ - ۱۳ آذر ۱۳۹۶

درخشش داماهی در حضور ستارگان هنر/ همکاری با هومن سیدی

گروه داماهی یکشنبه 12 آذر ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت.

درخشش داماهی در حضور ستارگان هنر/ همکاری با هومن سیدیبه گزارش ریتم نو، به دلیل مراسمی که قبل از کنسرت در سالن بود برنامه با تأخیر آغاز شد و گروه داماهی قطعات "برکت" ، "بارون اسیدی" (در آلبوم جدید گروه منتشر خواهد شد) ، "دیوانه" (پرمخاطب‌ترین آهنگ گروه) ، "یار عزیز بمان" ، "جاده لغزنده است" ، "شبهای روز" ، "سوگند" ، "مردن مردانه" ، "سوپراستار من" ، "درد بی دردی" و "لنج و بیوه" را با همراهی مردم در سالن نواختند.

رضا کولغانی خواننده گروه خبر از اجرا در سالن تئاتر مستقل از اول دی‌ماه خبر داد و گفت در فیلم جدید هومن سیدی بعد از همکاری در فیلم خشم و هیاهو به‌عنوان خواننده تیتراژ حضور خواهم داشت.

این خواننده از نوید محمدزاده و هدیه تهرانی به خاطر حمایت‌هایشان از گروه تشکر و میهمان‌های امشب کنسرت را به مردم معرفی کرد.

ازجمله میهمان پرستاره این کنسرت می‌توان به علیرضا عصار ، سیامک انصاری ، هومن سیدی ، بهرام رادان ، ستاره پسیانی ، آزاده صمدی ، میلاد باقری ، مینا ساداتی ، آناهیتا درگاهی ، امید نعمتی و گروه بمرانی اشاره کرد.

اعضای گروه داماهی به سرپرستی دارا دارایی و نوازنده گیتار باس را حمزه یگانه (کیبورد و بنجو) ، ابراهیم علوی (گیتار و عود) ، همایون نصیری (پرکاشن) ، هومن نامداری (کلارینت و ساکسیفون) ، آرش پژندمقدم (درامز) و رضا کولغانی و مجید سالاری (خواننده) تشکیل می‌دادند.

گفتنی است کنسرت به همت موسسه آوای هنر و مدیریت محمد جلیل پور برگزار شد.

نویسنده : محمد حسین خسروی فر
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...