ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - ۱۲ آذر ۱۳۹۶

هیجان بالای مردم در نخستین کنسرت ماکان بند/ تمدید کنسرت آذرماه

نخستین کنسرت ماکان بند بعد از انتشار آلبوم «دیوونه بازی» در روزهای 10 و 11 آذر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به همت موسسه فرهنگی هنری آوازی نو و به مدیریت حسن اردستانی برگزار شد.

هیجان بالای مردم در نخستین کنسرت ماکان بند/ تمدید کنسرت آذرماهبه گزارش خبرنگار ریتم نو، ابتدا تیزری از موسسه فرهنگی آوازی نو و خوانندگانی که با این موسسه همکاری می‌کنند پخش شد و بعد از شمارش معکوس یاشار خسروی و امیر میلاد نیکزاد به روی صحنه حاضر شدند و ریمیکسی از قطعات ماکان بند پخش شد.

بعد از ورود اعضای گروه "نرو" به‌عنوان نخستین قطعه برای مخاطبان اجرا شد و "بازیچه" ، "چشای تو" و "بارون" در ادامه اجرایی شدند.

قطعه "پنجره" انتخاب بعدی گروه بود که به پدر و مادرها تقدیم شد و بعد آز آن "این خیابونا" و "دلگیری" شنیدنی شدند. قبل از تک‌نوازی قطعه‌های "دیوونه بازی" و "با تو آرومم" نواخته شد و به عشاق حاضر در سالن تقدیم شد.

هیجان بالای مردم در نخستین کنسرت ماکان بند/ تمدید کنسرت آذرماه

در اواسط برنامه و استراحت گروه، یاشار خسروی و امیر میلاد نیکزاد به تک‌نوازی پرداختند و قطعه‌ای به مردم زلزله غرب کشور تقدیم کردند و با قطعه‌ای شاد سالن را به وجد آوردند.

رهام هادیان یکی از خوانندگان گروه ماکان قطعه اسپانیایی را اجرا کرد و بعد آز آن با همراهی امیر مقاره دیگر خواننده گروه ماکان قطعات " شیک" ، "مثل کوه" ، "ای داد" و تک تراک "یه لحظه نگام کن" که به‌تازگی منتشرشده است را به اجرا درآورد. و کنسرت با قطعه پرطرفدار"هر بار این درو" که ماکان بند با این قطعه به شهرت رسیده است به پایان رسید.

نکات جالب‌توجه در هنگام اجرای قطعات بارون ، این خیابونا ، یه لحظه نگام کن و هر بار این درو نور موبایل مردم بود که در هنگام اجرا زیبایی خاصی به سالن بخشیده بود.

هیجان بالای مردم در نخستین کنسرت ماکان بند/ تمدید کنسرت آذرماه

اعضای گروه ماکان بند به خوانندگی امیر مقاره و رهام هادیان ، یاشار خسروی سرپرست و مدیر هنری گروه به رهبری امیر میلاد نیکزاد را انوشیروان تقوی و علی آلماسی (گیتار) ، مجید عطرلی (گیتار بیس) ، سهیل اباذری (کیبورد) ، احمد عباسنیا (درامز) و مهران فرشباف (پرکاشن) تشکیل می‌دادند.

لازم به ذکر است که این کنسرت امشب 12 آذرماه نیز روی صحنه خواهد رفت و به دلیل استقبال مخاطبان کنسرت در روزهای 28 و 29 آذرماه در سالن برج میلاد تهران تمدیدشده است و به‌زودی بلیت‌فروشی آغاز خواهد شد.

نویسنده : محمد حسین خسروی فر
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...