ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۶۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - ۲۰ آبان ۱۳۹۶
امید حجت در گفتگو با ریتم نو گفت:

دوست دارم موسیقی کشورم در دنیا شنیده شود/ محسن چاوشی مؤلف و کار بلد است

امید حجت درباره تولید آثار خود گفت: نگاهم به کارهایم جهانی است و دوست دارم موسیقی کشورم در دنیا شنیده شود. وی همچنین محسن چاوشی را مؤلف و کار بلد خواند و از حضورش در تور کنسرت‌های خارج از کشور احسان خواجه امیری خبر داد.
محسن چاوشی مؤلف و کار بلد است/ دوست دارم موسیقی کشورم در دنیا شنیده شودامید حجت خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده گیتار الکتریک و اسپانیش که سال‌های زیادی در عرصه موسیقی حضور دارد و سابقه همکاری با خوانندگان زیادی ازجمله بهنام صفوی، احسان خواجه امیری، رضا صادقی، حمید عسکری و محسن چاوشی را دارد از برنامه‌های آینده خود صحبت کرد.
امید حجت در گفتگو با خبرنگار ریتم نو از تولید آلبوم دومش سخن گفت: پس از انتشار نخستین آلبوم خود در اسفند 95 بانام "صلح و عشق" در حال حاضر در تلاش برای تولید آلبوم بعدی با همکاری عباس لطیفی هستم و تمرینات گروه هم برای آغاز کنسرت‌ها و اجراهای ارگانی آغازشده است و همکاریم با سازمان ملل ادامه پیدا خواهد کرد.
این هنرمند با سابق کشورمان درباره نوازندگی و خوانندگی خود بیان کرد: برای من این دو بسیار مهم هستند و به‌صورت جدی دنبال خواهم کرد و به همین دلیل هم همکاریم با دیگران کمتر شده و به‌نوعی نگاهم به کارهایم جهانی است و دوست دارم موسیقی کشورم در دنیا شنیده شود.
وی درباره همکاری با محسن چاوشی اظهار کرد: تاکنون محسن چاوشی پیشنهادی درباره حضورم در آلبوم جدیدش نداده است. با محسن چاوشی خاطرات بسیار شیرینی دارم و در آلبوم‌های زیادی از این خواننده حضورداشته‌ام که ازجمله تنظیم قطعات "پرنده غمگین" از آلبوم "حریص" ، "پاروی بی قایق" با همین نام و تک آهنگ "برقصا" بوده است.
حجت افزود: محسن چاوشی خودش مؤلف و کار بلد است و آلبوم خوبی تولید می‌کند و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.
وی در پایان درباره همکاری با احسان خواجه امیری گفت: در تور کنسرت خارج از کشور ایشان حضور خواهم داشت.


نویسنده : محمد حسین خسروی فر | عکس: الهام هوبه فکر
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...