ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۵۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - ۱۴ آبان ۱۳۹۶
نخستین خواننده ایرانی – نروژی مجوز آلبومش را دریافت کرد

«عشق بزرگ» ماهور به بازار می‌آید/ جزئیات انتشار قطعه جدید

برای نخستین بار یک خواننده با تابعیت ایرانی – نروژی به نام «ماهور» موفق به اخذ مجوز از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

«عشق بزرگ» ماهور به بازار می‌آید/ جزئیات انتشار قطعه جدیدبه گزارش ریتم نو، نخستین آلبوم رسمی این خواننده با عنوان «عشق بزرگ» این روزها مراحل پایانی چاپ و تکثیر را سپری می‌کند و قرار است طی هفته‌های آینده در بازار توزیع شود.

همچنین فروش ديجيتالى اين مجموعه طى هفته آينده در سراسر ايران آغاز می‌شود. این آلبوم شامل ده قطعه است و در آن چهره‌های سرشناس عرصه موسیقی حضور دارند. از سوی دیگر قرار است در ساعت 18 روز یکشنبه 14 آبان یکی از قطعات آلبوم عشق بزرگ به نام «تو میری» منتشر شود.

ماهور متولد شهر مشهد و داراى مدرك كارشناسى ارشد حقوق جرم‌شناسی از كشور نروژ بوده كه در حال حاضر نيز ساکن نروژ است.

وی موزيسين ، پيانيست و مدرس سولفژ ، پيانو و گيتار براى هنرجویان ایرانی و غیر ایرانی است و تاکنون کنسرت‌های متعددى، فارسى و انگليسى، در کشورهای مختلف قاره اروپا برگزار کرده است. این هنرمند با صداى باريتون قصد دارد در كنار كارهاى هنرى خود در خارج از ايران، به‌زودی اين فعالیت‌های حرفه‌اى و کنسرت‌های خود را به‌صورت جدى به سمت ايران سوق دهد. از سوی دیگر یک برنامه کنسرت برای ماهور در اروپا قطعی شده که جزئیاتش به‌زودی اعلام می‌شود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...