ritmeno.ir

کد خبر: ۵۶۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
در همکاری با شهاب اکبری و مهرزاد امیرخانی،

«هنوز عشقمی» با صدای فریبرز سلیمی منتشر می‌شود

فریبرز سلیمی از خوانندگان پاپ کشورمان این روزها مشغول آماده‌سازی آهنگ جدید بانام «هنوز عشقمی» است.

«هنوز عشقمی» با صدای فریبرز سلیمی منتشر می‌شودبه گزارش ریتم نو سلیمی که پیش‌ازاین به دنیای موسیقی معرفی‌شده بود، این بار با قطعه‌ای جدید مجدداً وارد این عرصه از هنر می‌شود. این قطعه «هنوز عشقمی» نام دارد که آهنگسازی و تنظیم آن به عهده «شهاب اکبری» هنرمند نام‌آشنای کشورمان است که بر روی ترانه‌ای از مهرزاد امیرخانی صورت گرفته است.

سلیمی که از نوجوانی تحت تأثیر خواننده تواناى كرد حشمت اله لرنژاد و طاهرزاده بوده و از سن بیست‌ودوسالگی به مدت یک سال تحت تعلیم «منوچهر طاهرزاده» قرار می‌گیرد. همچنین اصول اولیه موسیقی و نواختن گیتار را نزد استاد «فریدون تقوی» آموخت و چند صباحی هم در محضر استاد «کارینا کیمیایی» گیتار کلاسیک را آموزش گرفت .

وی فعالیت حرفه‌ای خود را از چند سال پیش آغاز کرد و شاید اصلی‌ترین فعالیتش مربوط به تیتراژ فیلم «شاید عشق نبود» به کارگردانی «سعيد ابراهيمى فر» است . وی آشنایی خود با «مهدی زنگنه» یکی از موسیقی‌دانان کشورمان را در کارنامه هنری‌اش کلیدی می‌داند، آشنایی که منجر به ساختن قطعاتی بانام «بیخیال عشق»، «خوش گذشت» و «احساس» شد.

از دیگر تک آهنگ‌های «فریبرز سلیمی» می‌توان به «نامهربون»، «نمیگم خدانگهدار»، «گفتم غم تو دارم» ، «شهرشب» ، «محدوده » و آهنگ کردی «چاو کاو» که موسیقی و تنظیم آن را «فرشاد رستمی» با شعر استاد كيومرث قصرى انجام داده است، اشاره کرد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...