ritmeno.ir

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۷ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶

گروه گرودمان در فرهنگسرای نیاوران

با اجرای قطعاتی از عارف قزوینی، محمدرضا لطفی و غلامحسین بیگجه خانی، گروه گرودمان ویژه بانوان، به خوانندگی و سرپرستی نسیبه امینی، ۲۱ شهریورماه در سالن خلیج‌فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

گروه گرودمان در فرهنگسرای نیاورانبه گزارش ریتم نو گروه گرودمان باهدف گسترش موسیقی کلاسیک ایرانی و نیز بازنمایی توانمندی بانوان در عرصه موسیقی در سال ۱۳۹۵شکل گرفت. این گروه در این اجرا در نظر دارد قطعاتی شامل دستگاه چهارگاه در بخش نخست و آواز افشاری را در بخش دوم برای مخاطبان اجرا کند.

گروه گرودمان کوشیده تا با گزینش تصنیفهای کمتر شنیده‌شده چهره راستین موسیقی اصیل ایرانی را ارائه کند.

اعضای گروه موسیقی گرودمان عبارت‌اند از: نسیبه امینی(خواننده)، آناهیتا جزء رمضانی(تار)، سیده مهنوش دریاباری( تنبک)، بهناز عبدی(دف، دایره و بندیر)، مریم چالش (کمانچه).

گفتنی است گروه موسیقی «گرودمان» (ویژه بانوان)، سهشنبه ۲۱ شهریور ساعت ۲۱ در سالن خلیج‌فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...