ritmeno.ir

کد خبر: ۵۶۳۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶
به علت شرایط بد آب و هوایی و احتمال وقوع سیل؛

کنسرت گروه سون در متل قو لغو شد!

احتمال وقوع سیل و طوفان در شهر سلمانشهر، کنسرت گروه سون را لغو و به تاریخ دیگری موکول کرد.

کنسرت گروه سون در متل قو لغو شد!به گزارش ریتم نو پس از بارش کم‌سابقه باران در شهرهای شمالی ایران و وقوع سیل در برخی شهرهای استان مازندران و گیلان، تهیه‌کننده کنسرت متل قو تصمیم به لغو کنسرت گروه سون گرفت. این تهیه‌کننده در این رابطه گفت: پس از برگزاری موفق کنسرت بهنام بانی، شرایط برای اجرای بعدی یعنی گروه سون فراهم کردیم که ناگهان در روز جمعه و صبح امروز شنبه با بارش کم‌نظیر باران روبه‌رو شدیم. با توجه به این اتفاق غیرقابل‌پیش‌بینی، زمان ما برای فراهم کردن یک شرایط استاندارد و درخور شخصیت مردم بسیار کم بود.

وی همچنین اضافه کرد: در بسیاری از شهرهای مجاور سلمانشهر شاهد طوفان، سیل و آب‌گرفتگی معابر بودیم که بر اساس پیش‌بینی هواشناسی احتمالاً این اتفاق‌ها در سلمانشهر نیز رخ خواهد داد و همچنین فضای بیرون و داخل سالن به‌اندازه‌ای ظرفیت نداشت که مردم بتوانند در انتظار ورود به سالن باشند و این اتفاق باعث ناخوشایندی مخاطبان می‌شد. همین قضیه ما را بر آن داشت که برای حفظشان و شخصیت هنرمندان و همچنین مخاطبان این کنسرت را لغو کنیم تا از هرگونه اتفاق ناخوشایند بعدی جلوگیری شود.

بهنام مقدم تهیه‌کننده این کنسرت همچنین تشریح کرد: لغو برنامه حدود 12 ساعت پیش از شروع به تمام کسانی که بلیت خریداری کرده بودند اطلاع داده شد و تمام هزینه بلیت‌های خریداری‌شده کم‌تر از ۷۲ ساعت به‌حساب خریداران، واریز خواهد شد و تاریخ جدید کنسرت به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...