ritmeno.ir

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶
با اجرای آثاری از محمدرضا لطفی

امیر اثنی عشری به همراه گروه سیاوشان به روی صحنه می‌رود

گروه موسیقی نیایش به خوانندگی امیر اثنی عشری خواننده شناخته‌شده موسیقی ایرانی با همراهی گروه سیاوشان جاودانه‌های استاد محمدرضا لطفی را به روی صحنه می‌آورد.
امیر اثنی عشری به همراه گروه سیاوشان به روی صحنه می‌رودامیر اثنی عشری خواننده موسیقی ایرانی با اعلام این خبر به خبرنگار ریتم نو گفت:«در این کنسرت قطعات و تصانیفی از استاد محمدرضا لطفی در بیات ترک، افشاری و شور انتخاب‌شده که برخی مربوط به آثار چاووش و برخی مربوط به آثار جدیدتر ایشان است.» 
امیر اثنی عشری که در کارنامه خود سابقه همکاری با گروه بازسازی شیدا به سرپرستی محمدرضا لطفی را نیز دارد، درباره جزئیات این کنسرت توضیح داد: «در این اجرا که در دو بخش برنامه‌ریزی‌شده است، تصانیف «تازه بهار»، «ای عاشقان»، «آوای دوست»، «ای حریفان» و «به یاد عارف» و همچنین سازوآوازهایی در کنار پیش‌درآمد و رنگ اجرا خواهد شد.»
در این کنسرت که با حمایت شرکت شیناتک«گروه هنری موزاوی»برگزار می‌شود، امیر اثنی عشری (خواننده)، رضا ابراهیمی (تار و سه تار)، احمد پور ابوقداره (کمانچه)، هومن جدیدی (کمانچه)، بهنام حمزه لو (تنبک)، اسماعیل رضایی (تار)، ناهید طلایی (تار)، علی فربود نیا (نی)، حجت فرجیان (عود)، پویان خلیلی (تار و سرپرست نوازندگان) و علیرضا امینی (مدیرهنری و سرپرست گروه) حضور خواهند داشت.
گفتنی است کنسرت جاودانه‌های استاد محمدرضا لطفی پنج‌شنبه 23 شهریورماه از ساعت 21 در تالار سوره حوزه هنری توسط گروه نیایش به خوانندگی امیر اثنی عشری و حمایت شرکت شیناتک«گروه هنری موزاوی» اجرا می‌شود که علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می‌توانند به نشانی اینترنتی  www.iranconcert.com  مراجعه نمایند.
امیر اثنی عشری به همراه گروه سیاوشان به روی صحنه می‌رود

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...