ritmeno.ir

کد خبر: ۵۶۳۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶

کرج، میزبان جدید ارکستر سمفونیک تهران

کرج، سومین مقصد تور شهرستان ارکستر سمفونیک تهران است.

کرج، میزبان جدید ارکستر سمفونیک تهرانبه گزارش ریتم نو پس از اجرای موفقیتآمیز ارکستر سمفونیک تهران در شیراز، این ارکستر، جمعه 24 شهریورماه از ساعت 20 میهمان مردم کرج است.

شهرداد روحانی، رهبر ارکستر سمفونیک تهران، رهبری این اجرا را به عهده دارد.

در این رویداد، نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران «آواهای اسلوانی» آنتون دورژاک، سوئیت «دریاچه قو» پیتر چایکوفسکی، «دربازار ايراني» آلبرت كتل بي، «دانزون شماره ۲» آرتورو مارکز، «بر باد رفته» از ماکس اشتاینر، «موسیقی فیلم» ‌هانری مانسینی، و «رقص شمشير آرام » اثر خاچاطوريان را اجرا میکنند.

همچنین در این اجرا، قطعههای «فریاد تهی» و «وطنم» از شهرداد روحانی و «خاک مهرآیين» از ساختههای علی‌اکبر قرباني اجرا میشود.

این برنامه با همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و انجمن موسیقی این استان برگزار میشود.

علاقهمندان برای دریافت بلیت میتوانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

اجرای ارکستر سمفونیک تهران در شهر البرز، جمعه 24 شهریورماه از ساعت 20 و در سالن همایشهای اصلاح بذر این شهر برگزار میشود.

کرج، میزبان جدید ارکستر سمفونیک تهران
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...