ritmeno.ir

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
آخرین تمدید تابستانی آواز پارسی

حضور ناظری‌ها در کاخ نياوران

کنسرت آواز پارسی حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری، بر اساس اشعار حماسی شاهنامه فردوسی، که با استقبال پرشور و بیش از ده‌هزارنفری مخاطبان، در چهار شب و در سالن وزارت کشور برگزار شد؛ شهریورماه برای سومین بار تمدید می‌شود.

حضور ناظری‌ها در کاخ نياورانبه گزارش ریتم نو بنا بر اعلام روابط عمومی اجرا؛ از نکات پروژه‌ی جديد آواز پارسی می‌توان به نخستین اجرای حافظ ناظری به‌تنهایی و بدون همراهی پدرش در قسمت اول برنامه اشاره كرد. در قسمت‌های دیگر این کنسرت، داستان "ضحاک" توسط پدر و پسر، به‌نوعی متفاوت و با لحنی حماسی به اجرا درمی‌آید. کنسرت آواز پارسی ناظری‌ها، بر اساس آهنگسازی بر روی اشعار شاهنامه، و باهدف حفظ آواز ایرانی به‌دوراز الحان عربى، ابتدا قرار بود که برای ادای دین به شاعر نامدار ایرانی، فردوسی، اولین گام خود را از شهر قوچان در استان خراسان رضوی بردارد، که این کنسرت بنا به دلایلی با حواشی بسیار لغو شد.

در اجرای آواز پارسی در تالار وزارت کشور، متأسفانه باوجود هماهنگی‌های لازم مراسم امضا آلبوم ناگفته با حضور حافظ ناظری به دلایل نامشخصی کنسل شد و طرفداران از این بابت ابراز ناراحتی داشتند. به همین دليل باوجود تمام سختی‌ها، ناظری‌ها برای کم شدن اعتراضات، محل برگزاری کنسرت را از سالن وزارت کشور به کاخ نیاوران تغییر دادند و برای اجراهای تمدیدی این کنسرت، برنامه ویژه‌ای برای مراسم امضا و ديدار با مخاطبان بعد از اتمام اجرا در نظر گرفته‌اند.

سومین تمديد کنسرت آواز پارسی حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری نهم و دهم شهریورماه، در کاخ نياوران تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهيه بلیت به آدرس اینترنتی www.tik8.com مراجعه فرمایند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: