ritmeno.ir

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
از 19 مرداد تا اواسط شهریورماه

علیرضا قربانی تور کنسرت‌های فروغ را در چهار شهر ایران روی صحنه می‌برد

علیرضا قربانی در ادامه تور کنسرت‌های آلبوم فروغ به آهنگسازی سامان صمیمی به شمال و جنوب ایران سفر خواهد کرد.

علیرضا قربانی تور کنسرت‌های فروغ را در چهار شهر ایران روی صحنه می‌بردبه گزارش ریتم نو این خواننده باسابقه موسیقی اصیل ایرانی طی روزهای 19 و 20 مرداد برای نخستین بار در تالار آفتاب شهر اهواز قطعات آلبوم جدیدش را روی صحنه می‌برد.
فروش بلیت‌های این برنامه از طریق سایت «بلیت کنسرت» انجام می‌شود. علیرضا قربانی و گروهش در ادامه عازم دیار آذربایجان می‌شوند و در روزهای دوم و سوم شهریور مهمان مردم شهر تبریز خواهند بود. این برنامه در سالن پتروشیمی این شهر برگزار می‌شود و فروش بلیت‌هایش از طریق سایت «ای بلیت» انجام خواهد شد.
مقصد بعدی تور فروغ استان گیلان است و این خواننده و نوازندگان ارکسترش روز دهم شهریور و طی دو سانس به دیدار مخاطبانشان در شهر رشت می‌روند. سالن خاتم‌الانبیاء این شهر میزبان کنسرت علیرضا قربانی خواهد بود و فروش بلیت‌های برنامه هم از طریق سایت ایران کنسرت انجام می‌شود.
از سوی دیگر شنیده‌ها حکایت از آن دارد که خواننده آلبوم فروغ دومین اجرای این کنسرت در پایتخت را شهریورماه روی صحنه می‌برد اما هنوز جزئیات دقیق این برنامه قطعی و اعلام‌نشده است. اولین کنسرت فروغ، تیرماه و هم‌زمان با ایام عید سعید فطر به مدت چهار شب در تالار وحدت تهران برگزار شد که استقبال خوب دوستداران موسیقی اصیل ایرانی و طرفداران علیرضا قربانی را به دنبال داشت.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...