ritmeno.ir

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
تور تابستان 96 «گذر اردیبهشت» از گیلان آغاز می‌شود

کنسرت گروه دال در رشت تمدید شد

تور تابستانی کنسرت‌های گروه دال از شهر رشت آغاز خواهد شد.

کنسرت گروه دال در رشت تمدید شدبه گزارش ریتم نو اعضای این گروه روز بیستم مرداد در سالن خاتم‌الانبیا این شهر برای نخستین بار با دوستداران خود دیدار می‌کنند.
گروه دال برای این کنسرت رپرتواری شامل قطعات آلبوم «گذر اردیبهشت» و همچنین تک آهنگ‌هایش را تدارک دیده است. چندی پیش‌فروش بلیت‌های این کنسرت آغاز شد و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت و مراکز معتبر فرهنگی و هنری شهر رشت مراجعه نمایند. البته به دلیل استقبال طرفداران دال در گیلان، این برنامه به‌تازگی برای یک سانس دیگر هم تمدیدشده است.
اما اعضای دال پس‌ازاین برنامه قرار است اوایل شهریور اجرایی در شهر تهران و در قالب یک فستیوال تلفیقی داشته باشند. همچنین از شهر اصفهان به‌عنوان یکی دیگر از مقصدهای تور اجراهای این گروه یاد می‌شود.
از سوی دیگر گروه دال باوجوداینکه چند وقتی است در سکوت رسانه‌ای به سر می‌برد اما ازلحاظ تولید، بسیار فعال هستند. آن‌ها طی ماه‌های اخیر چند تک آهنگ را آماده انتشار کرده‌اند و همچنین نیم‌نگاهی هم نسبت به آلبوم جدید خود دارند. زمزمه‌هایی هم در مورد تولید و انتشار موزیک ویدئوهای دال شنیده می‌شود.


منبع: ریتم نو
برچسب ها: گروه دال کنسرت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...