ritmeno.ir

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
نوید زمردی خبر داد:

اجرای گروه کلون در فرهنگسرای نیاوران

کنسرت گروه موسیقی کلون ،جمعه ٢٠ مردادماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
اجرای گروه کلون در فرهنگسرای نیاوراننوید زمردی آهنگساز و گیتاریست گروه کلون در گفتگو با خبرنگار ریتم نو درباره پیشینه گروه گفت: این گروه در سال ۹۳ شروع به فعاليت كرد و رونمایی رسمی از آن در  کنسرت اردیبهشت‌ماه سال جاری انجام شد.
وی در مورد سبک موسیقی کلون اظهار کرد:  این گروه با اسم موسیقی تلفیقی به ثبت رسیده است و درواقع المان‌هایی از موسیقی‌های ايرانى ،موسیقی  جز، پراگرسیو راک و کلاسیک در آن  وجود دارد.
گیتاریست این گروه افزود: آهنگسازی و تمامی اشعار به‌کاررفته در آهنگ‌ها توسط اعضا انجام‌گرفته است.
زمردی از انتشار تک آهنگ این گروه خبر داد و گفت: امیدواریم این قطعه که نامش «کوچه‌ها» نام دارد تا قبل از  کنسرت مردادماه منتشر شود.
نوید زمردی (آهنگساز و گیتار)، شهاب شرفی (خواننده و شاعر)، بهتاش ابوالقاسم (درامز)، فراز عقیلی (پیانو‌ و آکاردئون) و علی شقاقی (گیتار بیس) اعضای گروه کلون را تشکیل می‌دهند و علی انوری به‌عنوان نوازنده مهمان در این اجرا آن‌ها را همراهی خواهد کرد.

نویسنده : صبا شکوهمند
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...