ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۱۱ آذر ۱۳۹۶

آلبوم «پنجره پنهان» منتشر شد

آلبوم موسیقی «پنجره پنهان»، اثری از انزو فاواتا، سالواتوره مایوره و مارچلو پگین از طریق نشر هرمس منتشر شد.

آلبوم «پنجره پنهان» منتشر شد

به گزارش ریتم نو، این در حالی‌ست که خرید آنلاین و قانونی این اثر، از طریق سایت «ریتمو» نیز امکان‌پذیر است.

آلبوم «پنجره پنهان»، مشتمل بر ۱۳ قطعه به نام‌های «امواج باد»، «موضوع»، «آبی رقصان»، «سفر»، «کاشی»، «تاریکی بر همه جا»، «شادی»، «جنوب»، «افسانه های جزیره ساردین»، «قدمگاه بهشت»، «سویل»، «پنجره پنهان» و «شادی۲» است که از طریق ریتمو در دسترس قرار گرفته و فضای موسیقایی بکار رفته در این اثر، بافاصله گرفتن از ابزارهای واسط و الکترونیک و اجرا در قالبی کاملاً آکوستیک، تجربه‌ای منحصربه‌فرد بشمار می‌آید.

در «پنجره پنهان»، هیچ سازی نقش برجسته‌ای نسبت به دیگری ندارد و سازها به شکلی همگن در فضاهای صوتی ایجادشده یکدیگر سیر می‌کنند و «انزوا فاواتا» خالق این مجموعه، با بهره جستن از نوازندگی دوستان قدیمی خود «مارچلو پگین» و «سالواتوره مایوره» قطعاتی ناب را به اجرا درآورده‌اند.

شایان‌ذکر است که آلبوم موسیقی «پنجره پنهان»، راهی بازار موسیقی شده و علاقه‌مندان می‌توانند، نسخه فیزیکی و دیجیتال آن را، از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به دانلود قانونی اثر، از طریق سایت ریتمو www.ritmo.ir اقدام نمایند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...